Březen 2014

K narozeninám a pro MlpStopMotion

29. března 2014 v 11:41 | Chocolate Dogy
Ahoj. Takže,dneska vám chcu ukázat co na 100 procent dostanu k narozeninám. A obrázek pro MlpStopMotion:
dále ty hračky k narozkám:
Princess Twi a RD :D tu druhou starou RD přeměním v Chocolate Dogy :D a Rarity v Husky pony :D Zdroj: Amazon.com

nemůžu najít ostatní obrázky ale řeknu vám co to bude: Flutty s Pinkie ve vaně a Canterlotská svatba (Shining Armore a Cadance) a to mi prozatím stačí... Od prababičky (babička nás nenávidí) dostanu Rarity a z ní udělám husky ponyho :D

Kde najít pony hry

25. března 2014 v 20:03 | Chocolate Dogy
Ahoj. Takže jak jste asi zjistili,napíšu vám sem stránku na pony hry. Ale je tu jeden háček. Nebude to česky,ani anglicky ale bude to rusky (myslím). Dohromady je tam 74 poníkovských her. A to i s těma G3 :D Tady najdete stránku:

Na seznamu napíšete: playonline

Vyhledá se vám to a ukáže se vám,že to jsou nějaký jiný jazyk nebo co. Já bych vám ráda ukázala něco z nějaké hry,ale nejde mi nafotit obrázek. Toto je kratší článek,a jestli vám to vadí,tak si najedte na PlayOnline a bude vám hej :). Jde někdo na chat? :D

Smutná událost

22. března 2014 v 9:49 | Chocolate Dogy
Ahoj,nechce se mi moc psát. Smutná událost je ta,že: Bydleli jsme va Vraným (vyhledejte si mapy.cz) a tam jsem neměla vůbec kašel. Bydlíme v Nabdíně (mapy.cz) a už jsme byli u doktora,a on nám říkal že jsem přiotrávená. Ted to myslím opravdu vážně. Bydlíme u babičky a dědy no a problém je ten,že děda má krb a komín a pořád tam přikládá dříví. A dává tam nějaký olej čím to zapaluje,čoud jde k nám k mému pokoji a můžu se otrávit. Děda nám za to nadává a moji mámu tady v tom domě považujou (kromě táty mě a ségry) za tu nejhorší. A můj táta má sestru Zdenu. (má nenáviděná teta) Né,ta jeůplně ta nejlepší. (mysleno ironicky) Je moje nenáviděná,protože na svatbě nechtěla ta ku**a pozvat moji mámu. A ta teta,nás vyhání z domu. Já bych jí nejradši řekla něco sprostýho. A také nám nadává. Má miminko o které se vůbec nechce starat. Proto si Nellu vzala má babička. Dokázali by jste si představit,jak by vám bylo kdyby vám byly 3 měsíce a rodiče by odjeli na dovolenou sami bez vás,aby si odpočinuli? Na týden? Že si ta ku**a nedá mateřskou. (omlovám se za sprostý slova,líp se vyjádřit neumím) Říká že chce dítě,ale pak se na to úplně vy***e. To by bylo vše přátelé. Myslíte si že jsem blázen,ale takto to doopravdy je. Jestli nevěříte,nevěřte. Pokud věříte,děkuji. A Adel,jaká je ta tvoje smutná událost?

Wee,konečně jsem to dokončila:3

21. března 2014 v 19:05 | Charly...Nikdo mě nezná a ani znát nebude!
Tak nálady a komentáře máš konečně nastavené!Doufám že barvy jsou podle tvého přání správné a že se ti líbí.A k těm náladám.Aby se ti vešli do menu nastav si tam velikost 80x60 (to uvidíš když si tam ten obrázek budeš měnit) pak se ti to tam bude vejít.Tak to by bylo vše a čau!

Design nastvený

17. března 2014 v 23:25 | Ady-mykony
Čus bus tu Adelaide(zase)
Já varovala že nedělám nejhezčí designy....
Ale tady je!Snad se líbí.Pokud budeš potřebovat nějaké doplnky tak je sem později přidám(Chce se mi spát.Na něco jsem určitě zapoměla).Jinak mi to ale dalo dost práce,hlavně vybarvení tvého OC a nastavení designu.Tak si toho prosimtě zkus trochu vážit.Děkuji.
Design jsem udělala dle přání zelený s Wooden Toaster a tvým novým OC.Do menu jsem ti přidala nějaké animace + ten ASK(možná udělám jiný,tenhle se mi tam moc nelíbí :/)
No nic,jdu spát XD.
Čao!

Ask Chocolate Dogy

17. března 2014 v 23:16 | Ady-mykony
Zde se můžete ptát Chocolate Dogy.
Popis:Chocolate Dogy je poník co si myslí že je pes.Žije na severu,kde závodí jako tažný poník.Je nejrychlejší tažný poník ze svého severského městečka,proto získala také svůj CM rychlosti.
(Snad všechno vyhovuje)

Záčínáme s ASK ME.

17. března 2014 v 18:09 | Chocolate Dogy
Ahoj,takže pořád mě mrzí ten pony a Adel,můžu se zeptat,udělala by jsi mi tam ikonku ASK ME? A k tomu obrázek? Jestli ano,mockrát ti za to děkuji,jestli ne,tak nic... A ještě mi tam můžeš přidat chodící poníky :D Mockrát ti děkuji. A ASK ME (možná) ZAČÍNÁ!!! :D A děkuji ti i za diplomek ze soutěže. Oh ano už jdu kreslit. Jen se chci zeptat,kdo to je Dragonborn? Díks za odpovědění... Čus...!

Obrázky PLUS omluva Adel

15. března 2014 v 20:09 | Chocolate Dogy
Ahoj,takže dnes jsou tu ty objázky. A než to sem dám tak se chci omluvit Adel za to- ty víš... Omlovám se... Příjímá se?
dále
nějaká reklama na spraye xD
Má oblíbená postava. :)
CUPCAKES
A pod tímto dílem Rainbow :D
O.o omlovám se u toho slova "Rainbow" u toho b. A obrázky všechny.


A to by bylo vše. Ještě jednou Adel,patří ti velké díky za design a za ponyho... Já nevěděla že ti to vadí... Moc se ti omlovám... Ahoj...

:( Omlovám se...

13. března 2014 v 12:55 | Chocolate Dogy
Ahojky. Omlovám se,ale obrázky budou jindy. :/ *sigh* A dost. :D Příště sem dám tedy: Patrik,A6 (jen tak),Cookie,Rainbow Drawing Dream,a Blue Ocean. Táááááááááááááááááááááákže by to bylo vše. Ahoj.

Chodí sem někdo?

10. března 2014 v 23:01 | Chocolate Dogy
Ahoj,tak jak bych měla začít... Omlovám se všem,protože jsem neztihla udělat obrázky. Nějak to zkusím vynahradit... Jo,je to krátký,protože musim jít spát... Mějte se všichni dobře,čau!