Únor 2014

Adelaide píše...

25. února 2014 v 14:24 | Adelaide
S Woode jsem se tedy dohodla :)
1)Poslední 2.články smaže.
2)Bude mít nové OC + nechá si to staré a tady mám pro ni 3návrhy jak by mohlo nové vypadat.Pokud se ti nějaké lbí akorá by jsi tměnila barvu,něbo z nich chtěla mít pegase(?) všechno půjde.Jsou to jen jednoduché náčrtky.Jesltli se ti ale nelíbí ani jedno...tak můžu klidně udělat další :/


3)Méně sprostých slov
4)Udělám jí design na oplátku :D !

3 kolo Ad. sotěže. :/

22. února 2014 v 12:40 | Wooden-Toaster
-_-" Takže tady je art. Nic moc...

No?
A tady moje druhá OC.
No nic :DDD Du hrát Chaos Faction 2 :DDD

A ještě něco...

19. února 2014 v 18:59 | Wooden-Toaster
Jo chvilku ještě se chci zeptat... Mám udělat nějaké soutěže? Prosím,nechci kopírovat,víte,já jen tak... Pardon jestli vás to ruší... Čau...

Přátelé? (Ne)pátelé...

19. února 2014 v 18:54 | Wooden-Toaster
Ahoji :) Mám špatnou náladu. Protože sem si dělala DÚ a mamka mě okřikla :( Nechtěla jsem vůbec poslouchat. Ach jo...! Řekněte,měla bych namalovat ty obrázky? No přece ty obrázky jak sem říkala... Pro ty komentující... Purple zrovna v lásce nemám ale stejně jí to budu muset namalovat... Tak. Kdo ještě? Jo a dodělávám ten obrázek z Krepy soutěže. Moc se jí za všechno,to co sem jí udělala omlouvám... Neví nikdo proč x). A kdo teda?... PLS Čau! :)
to sem nedělala já :))))

Dva dny sem tu nebyla...

18. února 2014 v 23:12 | Wooden-Toaster
Ahoj. Rozhodla sem se udělat něco užitečného. Něco BIG užitečného. Do komentů mi všichni psaly že nemám být sprostá a někdo mi sem bude chodit. Já říkám. Že někdy mě něco s... A musím to vyhrknout. Eliška Poníková která si blog smazala (aspon myslím...) Tam byla sprostá na pnej uherák. Já ji říkala at pude trochu potichu. Ale ona řekla že by potom nebyla ona. Přestávala sem být její kámoška a vyprdla sem se na ni. A ještě něco. Pudu psát povídky (nechcu se po nikom opičit) mno jenom mě to napadlo. Řekněte sami. A doufám,že tu budou MNOHEM zajímavější články. Nebudou zas tak Awesome protože mi sem nejdou dávat videa. Klidně bych sem dávala videa od PewDiePie anebo CutiePieMarzii. Nejde mi to sem dát. Prosila bych o radu. Mnohokrát děkuji. Dva dny sem nepsala protože sem měla zaracha. A tvořím mapu z MineCraftu pro Fimlara. :) Znáte ho ne? Je čech. Doporučuji se juknout na jeho videa. Nebo z the walking dead. The wolf among us. A.t.d.... Mno,musim jít spát. Enjoy! :)

POMOOC (NE)DULEŽITÝ ČLÁNEK!!!

16. února 2014 v 17:08 | Wooden-Toaster
ČÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁUS!!! Jo,je to divný nadpis,žádný mě nenapadá... Jinak... KURVA AT SEM NĚKDO CHODÍ!!!!!!!! A ještě něco,pudu malovat obrázky pro KAŽDÉHO co napíše koment :) Domluveno? Chci jenom abyste mi řekly vaše OC. :) ČUS!!!!

Adelaide soutěž 2 kolo...

15. února 2014 v 10:44 | Wooden-Toaster
Čusky!! :DDD lol. Mám tady pro vás připravený obrázek z Avengers. Nic moc... HULK!!! :DDD Jak Miky z naší třídy. :DDD Jinak pořád domalovávám ty obrázky jak sem slíbila... Nechce se mi je sem dávat,tak někdy příště... Misao...Scary hra... Hrál ji i PewDiePie... To musíte vidět!!! Napiš: misao pewdiepie : a už tam něco si snad najdete né???? Tak co,jak se Krepa těší do Londýna??? Koukali ste na Harryho Trottla??? Těšíte se na příště?? Píšu brzo že??? Co si s váma mám nadělat... OBRÁZEK:
HULK SMASH!!!! :DDDDD

Moji (ne)milý přátelé...

14. února 2014 v 17:57 | Wooden-Toaster
Čau!!! :DD Jo nadpis tam čtěte takhle: Moji milý přételé... No hele,začala sem kreslit obrázky. Mám Flash,Bloody,Niky a já. xDDD Udělám jich víc aby vám ostatním nebylo smutno. Příště je sem dám... Jinak,stáhla sem si Paint TOOL SAI a VŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮBEC nevim jak s tim mám pracovat. xDDD Obrázky sem dám příště... Nic novýho se zatim nestalo. -_-" Zase si obýváku něco říkají... -__________________________________-" xDDD Hele čau!!! Jo a ještě něco,napiš do komentu co si mám vybrat:
Avengers
Frozen
Legendární parta...

Já si nemůžu vybrat xDDDD Čau!!! xDDDD

Dám sem víc. Mám jich víc. xDD to se povedlo... xDDDDD
CUTEEEEEEEE :3333
ZDÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR!!!!

Nevim co mám napsat. :D

13. února 2014 v 12:29 | Wooden-Toaster
Čau! Jo vim,dva dny sem nepsala,měla sem hromadu domácích úkolů... Pardon... A Flash mi říkala,že mám jít ve 20:00 na chat. Ale já na blogu nebyla,a nevěděla sem co se děje. Tak dnes bych ve 20:00 mohla. :) Teda pokud na to nezapomenu. Jinak sem byla na blogu Ady. HP sem už udělala,a prosím. Pomozte mi!!! Mám si tady vybrat: Avengers,Legendární parta anebo Frozen. Vůbec nevim co si mám vybrat. Piš do komentů. A jinak,co vy? ZDAREC!!!
Takhle vypadam já! Nic moc...

X Creepy ponys 3

11. února 2014 v 22:48 | Wooden-Toaster
ČAU! :DDDDDDDDDD:
...
...
...
nuuuuuudaaa...
ach jo...
luna OMG!!!
she is so ugly!!!
OMG!!! :DDD
proč je to malý?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
...
bojí...
líbí? -_-"To by bylo prozatim vše. Zkusim natočit videa a pak je dát na youtube. Jmenuji se tam Hanička Zíchová. Jak ty?
ZDAR!